İstanbul Beşiktaş'taki Hain Saldırıda Sarı Minibüs Detayı

10 Aralık 2016
Reklamlar
İstanbul Beşiktaş'ta düzenlenen terör saldırısında iki tane sarı minibüs kullanıldığı tahmin ediliyor. Minibüslerin parçaları metrelerce öteye fırladı.

İstanbulBeşiktaş'ta Vodafone Arena Stadyumu yakınında Beşiktaş-Bursaspor maçı sonrasında çevik kuvvet ekiplerine bombalı araçla saldırı gerçekleştirildi. Saldırı sırasındaki patlama sesiİstanbul'un birçok semtinden duyuldu. Saldırının bombalı araçla düzenlendiği ve hedefin çevik kuvvet olduğu bildirildi.

İKİ SARI MİNİBÜS TAMAMEN TAHRİP OLDU

Saldırı sonrası İstanbul genelinde yaygın olarak kullanılan iki tane sarı minibüsün tamamen tahrip olduğu görüldü. Saldırıların bu iki minibüsle düzenlendiği tahmin ediliyor.

ARAÇ PARÇALARI METRELERCE ÖTEYE FIRLADI

Minibüsün bazı parçaları ise patlamanın etkisiyle etrafa saçıldı. Patlama yerinden metrelerce öteye fıralayan parçalar, patlamanın şiddetini ortaya koydu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İnsan Etinin Tadını Merak Eden Adam Bacağından Parça Alarak Test Etti 70 YAŞINDAKİ DAMAT ADAYI GENÇ GELİN ADAYINI ALIP GÖTÜRDÜ EVİNE GİZLİ KAMERA YERLEŞTİRDİ VE TEMİZLİKÇİSİ BAKIN NE YAPTI ÖĞRENCİLERİN GELDİĞİ SON NOKTA