Önce Paylaştı Sonra Sildi, Bursa'daki Konserinde de Siyasi Mesaj Verdi

14 Ağustos 2016
Reklamlar
15 Temmuz gecesi FETÖ üyesi bir grup asker tarafından gerçekleştirilmek istenen darbe girişimi ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vatandaşlara yönelik sokağa çıkın çağrısını hedef alarak "Bu memlekette polis var, meclis var, yargı var! Millet sokağa çıkıp askerle mi çatışsın? Bu nasıl mantık? Derdiniz ne? Bu nasıl Çağrı" şeklinde tweet atıp daha sonra silen Halil Sezai Paracıklıoğlu dün geceBursa'da bir gece kulübünde elinde içki bardağıyla verdiği konserinde yine siyasi mesajlar verdi.


"ARTIK NEFRET EDİYORUM" Halil Sezai iki şarkı arasında yaptığı konuşmasında, "Bizim ne suçumuz var ben anlamadım. Yaklaşık 36 senedir yaşıyorum ne bir bilim, ne bir felsefe, ne bir sanat, ne bir spor dalında dünyada herhangi bir şeyde göremedim. Hiçbir şey göremedim ve bundan bıktım artık, sıkıldım, çok sıkıldım. Sizin kendi kendinizi beslediğiniz, riyakarlık yaptığınız, gemiler aldığınız, inanılmaz şekilde orada bir sürü, bir sürü şeyler götürdüğünüz, kayırdığınız, akrabalarınızı koyduğunuz, fark etmez bunun adı AKP, RTE. Hiç fark etmez yani biri birine, biri diğerine, al birini vur ötekisine. Şahsım olarak bundan kusasım var, artık nefret ediyorum" diye konuştu. Alkolün su gibi aktığı konserde şarkıcının sosyal medyada paylaşılan konuşmalarına tepki yağdı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SURİYELİ GENÇ KIZ İZLEYENLERİN BAŞINI DÖNDÜRDÜ ATALAY'DAN SONRA BİR BOMBA İSİM DAHA FETÖ'CU ÇIKTI Kızı Çıplak Poz Verdi Annesi Bakın Naptı BONZAİ İÇEN GENÇ KIZIN PERİŞAN HALLERİ